Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jednoduchý stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednoduchý stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jednoduchý stromek. Vektorová ilustrace Jednoduchý stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jednoduchý stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1162x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 201 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jednoduchý stromek se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Merry Christmas ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Labuť zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek EPUB ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, ke stažení, download, Vánoce, vektorový obrázek, free, klipart, Jednoduchý stromek, cliparts, grafika, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Jednoduchý stromek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , corelDraw, web, inkscape, Facebook, Instagram, škola, profil, plakáty, avatar, dokument, dokumenty, fotokniha, články, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Černá kočka ke stáhnutí, ilustrace Ovce zdarma nebo vektor Křen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.