Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jednoduchý stromek (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Jednoduchý stromek stahujte zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Jednoduchý stromek. Stahujte klipart Jednoduchý stromek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jednoduchý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1162x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 201 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Jednoduchý stromek) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Jednoduchý stromek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sušenky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drobné kvítky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Barevné papriky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, kliparty, vektor, Vánoce, vektorový obrázek, Jednoduchý stromek, download, grafika, klipart, free, svg, ilustrace, Jednoduchý stromek

Doporučené použití klipartu: plakát, Zoner Callisto, wordpress, video, Pinterest, seminární práce, webové stránky, časopis, letáky, profil, logo, textové dokumenty, diář, vizitky, manuály, blog, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mustafa Kemal Atatürk ke stažení, vektorový obrázek Světlemodrá vlajka zdarma nebo obrázek Halloweenská sova ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.