Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jednoduchý stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednoduchý stromek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jednoduchý stromek. Obrázek Jednoduchý stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jednoduchý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1162x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 201 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jednoduchý stromek s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Jednoduchý stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Horské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šibenice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Červené Z ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Jednoduchý stromek, Jednoduchý stromek, Vánoce, svg, kliparty, download, zdarma, grafika, klipart, obrázek, cliparts, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, profilovka, dokument, seminární práce, dokumenty, Pinterest, Facebook, prezentace, Twitter, Adobe Illustrator, památník, web, video, diář, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Vejce s mašlí ke stažení, obrázek Jelen ke stažení nebo vektor Stařena ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.