Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tulipány ve váze (Květiny) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Tulipány ve váze ke stažení zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Tulipány ve váze. Vektorový obrázek Tulipány ve váze je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ve váze zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipány ve váze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány ve váze ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

791x1600
633x1280
396x800
247x500
79x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 460 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Potěší nás, pokud budete tento klipart Tulipány ve váze sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Tulipány ve váze patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Recepční ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa Klaus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modrý kůň zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Tulipány ve váze, svg, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektor, cliparts, free, ilustrace, obrázek, zdarma, Květiny, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: letáky, památník, Twitter, kalendář, vizitky, vstupenky, office, články, Pinterest, diplomová práce, avatar, profil, Facebook, pozvánky, blog, manuály, Zoner Callisto

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pes čenichá zdarma, vektor Hrad ke stáhnutí nebo obrázek Takojaki ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.