Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Požárník (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Požárník zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Požárník. Stahujte klipart Požárník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Požárník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Tento obrázek s názvem (Požárník) můžete sdílet s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Požárník se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloweenská kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelný hrad ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ledňáček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, free, svg, obrázek, Požárník, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, download, Požárník, Muži

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, corelDraw, deníček, vizitky, dokument, plakát, pozvánky, video, vstupenky, avatar, seminární práce, web, Instagram, eshop, diář, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Jahoda ke stažení, vektorový klipart Cello zdarma nebo vektorový obrázek Červený telefon ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.