Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Požárník, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Požárník zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Požárník. Klipart Požárník je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Požárník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Požárník patří do sekce Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor zelená zdarma Podívejte se i na vektor Pugét ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace 5 Eurocentů ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Požárník, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, grafika, Požárník, ilustrační obrázek, download, cliparts, vektor, svg, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, Instagram, škola, office, webové stránky, plakát, profil, články, fotokniha, dokument, profilovka, referáty, dokumenty, PowerPoint, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Zlaté prsteny zdarma, obrázek Gejša hudebnice ke stažení nebo klipart Kádinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.