Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Požárník, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Požárník zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Požárník. Obrázek Požárník je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Požárník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požárník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Požárník se nachází v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tuřín ke stažení Podívejte se i na klipart Volant ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hornický znak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Požárník, svg, download, obrázek, grafika, free, ke stažení, vektor, klipart, ilustrace, Požárník, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, kalendář, Instagram, Adobe Illustrator , inkscape, Twitter, dokument, škola, openOffice, seminární práce, referáty, avatar, plakáty, web, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Tři králové ke stažení, ilustrace Dharma ke stáhnutí nebo vektor Plakající smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.