Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Phragmipedium, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phragmipedium zdarma ke stažení

Phragmipedium je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Phragmipedium je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Phragmipedium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Phragmipedium patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené K zdarma Podívejte se i na klipart Santova čepice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Garáž ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Phragmipedium, zdarma, Květiny, ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, grafika, cliparts, vektorový obrázek, Phragmipedium, ilustrační obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, dokumenty, Pinterest, office, časopis, Facebook, památník, webové stránky, články, fotokniha, corelDraw, blog, openOffice, referáty, prezentace

Mezi hezké kresby patří i klipart Letiště zdarma, ilustrace Vysmátá dýně ke stažení nebo vektor Pivo v plechovce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.