Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Phragmipedium (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phragmipedium zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Phragmipedium. Klipart Phragmipedium je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Phragmipedium ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 186 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte klipart nazvaný Phragmipedium s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Phragmipedium patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Basketbalista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený vláček zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Svařák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, obrázek, klipart, grafika, Phragmipedium, download, cliparts, vektor, Phragmipedium, ke stažení, Květiny, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: word, památník, škola, profilovka, Instagram, Pinterest, office, web, corelDraw, časopis, Adobe Illustrator, avatar, fotokniha, textové dokumenty, pozvánky, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jmelí ke stáhnutí, vektor Margarita zdarma nebo obrázek Mauritánie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.