Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Phragmipedium, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phragmipedium zdarma ke stažení

Phragmipedium je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Phragmipedium je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Phragmipedium ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Phragmipedium je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brokolice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ludwig van Beethoven zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dopravní letadlo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Phragmipedium, zdarma, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Phragmipedium, grafika, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, svg, Květiny, download

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, Pinterest, office, fotokniha, webové stránky, prezentace, škola, časopis, plakáty, profilovka, profil, Twitter, PowerPoint, články, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí, vektor Kůň zdarma nebo obrázek Injekce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.