Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Phragmipedium (Květiny) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Phragmipedium stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Phragmipedium. Vektorový obrázek Phragmipedium jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Zamlouvá se vám obrázek Phragmipedium? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Phragmipedium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 186 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Phragmipedium? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Phragmipedium se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Veselý pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Německý voják ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek SVG ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, free, ilustrace, ke stažení, download, obrázek, zdarma, svg, Phragmipedium, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Květiny

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, Pinterest, deníček, vstupenky, plakát, dokumenty, webové stránky, katalog, profilovka, referáty, magazín, bakalářská práce, fotokniha, web, Twitter, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pistácie ke stažení, obrázek, klipart Zelená ještěrka zdarma nebo vektorový klipart Gejša ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.