Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Phragmipedium, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phragmipedium zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Phragmipedium. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Phragmipedium ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Phragmipedium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phragmipedium ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Phragmipedium se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidelný hrad ke stažení Podívejte se i na klipart Zdravotní sestra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pávík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, free, Phragmipedium, vektor, cliparts, download, zdarma, ke stáhnutí, svg, Phragmipedium, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, profil, openOffice, blog, plakáty, časopis, Twitter, word, profilovka, škola, památník, Pinterest, Instagram, dokumenty, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Šídlo ke stažení, ilustrace Sovětské vajíčko ke stáhnutí nebo vektor Růžová stužka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.