Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak V (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak V zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální znak V. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak V zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak V ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak V ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 020 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Digitální znak V sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Digitální znak V patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sójová omáčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ilustrace, svg, grafika, Symboly, klipart, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Digitální znak V, download, cliparts, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, dokument, textové dokumenty, video, web, Pinterest, PowerPoint, Twitter, památník, Instagram, pozvánky, časopis, wordpress, škola, profilovka, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Modrý veterán zdarma, vektor Citroen 2 CV ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Severní Ameriky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.