Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jack Sparrow (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jack Sparrow zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jack Sparrow. Stahujte klipart Jack Sparrow v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Jack Sparrow v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jack Sparrow zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jack Sparrow ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jack Sparrow ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 397 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Jack Sparrow s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Jack Sparrow je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hlemýžď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrozen ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, svg, klipart, Osobnosti, cliparts, kliparty, Jack Sparrow, zdarma, free, ke stažení, vektor, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, wordpress, profilovka, eshop, blog, Adobe Illustrator, corelDraw, inkscape, Twitter, office, etikety, referáty, fotokniha, plakáty, škola, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ježek ke stáhnutí, klipart Farma se zvířaty zdarma nebo ilustrace Botswana zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.