Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Achát, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Achát zdarma ke stažení

Achát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Achát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Achát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Achát se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Angola ke stažení Podívejte se i na klipart Davidova hvězda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kouření zakázáno zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, free, vektor, Achát, svg, Láska, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Achát, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, Pinterest, avatar, blog, seminární práce, časopis, corelDraw, plakát, Adobe Illustrator , Facebook, office, Instagram, textové dokumenty, pozvánky, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vánoční vzor ke stažení, ilustrace Šupléra ke stáhnutí nebo vektor Hercule Poirot zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.