Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Achát, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Achát zdarma ke stažení

Achát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Achát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Achát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Achát je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Olivín ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelené olivy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Popkorn ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Láska, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, vektor, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, Achát, download, Achát, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, Facebook, web, Pinterest, plakáty, pozvánky, fotokniha, profilovka, památník, Instagram, škola, Twitter, corelDraw, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hnědý stromeček ke stáhnutí, klipart Jablka zdarma nebo ilustrace Černá stuha ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.