Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Achát (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Achát zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Achát. Vektorová ilustrace Achát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Achát? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Achát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Sdílejte obrázek, klipart Achát s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Achát je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Badmintonistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pitná voda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart 31.10. zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Achát, ke stáhnutí, free, cliparts, obrázek, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, klipart, Láska, vektor, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, Adobe Illustrator, wordpress, eshop, prezentace, fotokniha, webové stránky, články, etikety, blog, corelDraw, profilovka, dokument, textové dokumenty, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart SAV zdarma, vektorový obrázek Vlašské ořechy ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mapa Španělska ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.