Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Achát (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Achát zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Achát. Kreslená ilustrace Achát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Achát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Deluge

Sdílejte klipart nazvaný Achát s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Achát se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Houpací Santa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náruživá kuřačka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Blondýna za volantem ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Achát, grafika, svg, zdarma, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Láska, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profil, časopis, Facebook, dokumenty, wordpress, diář, kalendář, avatar, Instagram, word, Twitter, prezentace, profilovka, Pinterest, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sexy eyes ke stáhnutí, obrázek, klipart Šedivá stuha zdarma nebo vektorový klipart Zelený dort zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.