Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Achát (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Achát zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Achát. Stahujte klipart Achát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Achát? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Achát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Achát ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Deluge

Zaujal vás náš klipart Achát? Potom se podělte s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Achát je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Land Cruiser ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santova asistentka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Andílci zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Láska, free, ilustrace, obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, vektor, zdarma, Achát

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, web, video, fotokniha, dokument, eshop, profil, corelDraw, články, blog, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, diář, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Vánoční rolničky zdarma, obrázek Bílej jezdec ke stáhnutí nebo vektor Mp3 přehrávač ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.