Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený autobus zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zelený autobus. Pakliže si chcete obrázek Zelený autobus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelený autobus? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelený autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelený autobus je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 1 ke stažení Podívejte se i na obrázek Lebka 3D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dévédéčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, svg, grafika, Zelený autobus, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, Zelený autobus, klipart, ke stažení, free, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, dokument, seminární práce, plakáty, časopis, Adobe Illustrator , referáty, Pinterest, památník, kalendář, dokumenty, word, pozvánky, office, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Květák ke stažení, klipart Hranolky ke stáhnutí nebo ilustrace Tuřín zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.