Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený autobus zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zelený autobus. Vektorová ilustrace Zelený autobus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Zelený autobus? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Astro

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zelený autobus s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Zelený autobus se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Malé písmeno Q ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kondor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Nikaragua zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zelený autobus, obrázek, vektor, Zelený autobus, ilustrace, free, download, klipart, svg, ke stažení, zdarma, grafika, Doprava, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, avatar, webové stránky, plakát, Twitter, Adobe Illustrator, Pinterest, památník, dokumenty, profilovka, profil, referáty, plakáty, word, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Vánoční cukroví zdarma, obrázek Zlaté číslo 3 ke stáhnutí nebo vektor Sherlock Holmes ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.