Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžové auto (Auta) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové auto zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Růžové auto. Stahujte klipart Růžové auto v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžové auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Růžové auto? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Růžové auto je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vánoční vzor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Martin Luther ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Králík ve vejci ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Růžové auto, cliparts, free, Růžové auto, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, avatar, časopis, články, kalendář, Facebook, dokument, office, škola, word, web, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Psí stopa ke stažení, vektorový klipart Šnečí ulita ke stažení nebo obrázek, klipart Parní mašinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.