Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Růžové auto (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžové auto zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Růžové auto. Vektorová ilustrace Růžové auto je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Růžové auto v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžové auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžové auto sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový obrázek Růžové auto se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Filodendron ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eifelovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Oncidium zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, kliparty, vektor, Růžové auto, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, svg, free, ilustrace, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, wordpress, kalendář, katalog, články, bakalářská práce, prezentace, Facebook, prospekty, webové stránky, škola, inkscape, blog, časopis, letáky, plakát, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pes z balónku zdarma, obrázek, klipart Květinka zdarma nebo vektorový klipart Teleskop ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.