Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžové auto, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové auto zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžové auto. Vektorová ilustrace Růžové auto je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžové auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžové auto se nachází v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace M4A ke stažení Podívejte se i na klipart Kozorožec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prase divoké zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, Růžové auto, Auta, zdarma, free, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, svg, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, škola, inkscape, Twitter, word, kalendář, Facebook, dokument, office, avatar, pozvánky, dokumenty, referáty, památník, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ganéša ke stažení, ilustrace Tanec kostlivců ke stáhnutí nebo vektor Digitální číslo 0 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.