Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Půlnoc (Halloween) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Půlnoc zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Půlnoc. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Půlnoc lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Půlnoc zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Půlnoc ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Půlnoc ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1440
1280x1152
800x720
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: NetAlloy

Obrázek, klipart pojmenovaný Půlnoc můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Půlnoc patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tmavěmodré auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vrtáky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oncidium ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, Půlnoc, obrázek, ilustrace, vektor, zdarma, ke stažení, Půlnoc, Halloween

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, Twitter, office, dokumenty, eshop, články, web, prezentace, seminární práce, inkscape, openOffice, škola, plakáty, profil, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Pizza Capricciosa ke stažení, klipart Strom na jaře ke stažení nebo ilustrace Skotský teriér ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.