Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený stromeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zelený stromeček. Klipart Zelený stromeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 092 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Zaujal vás náš klipart Zelený stromeček? Potom se podělte se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Zelený stromeček se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XHTML ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz vstupu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Karatistka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ilustrace, obrázek, svg, ilustrační obrázek, Vánoce, free, Zelený stromeček, klipart, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, vektor, Zelený stromeček

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha, etikety, referáty, Pinterest, plakáty, pozvánky, dokumenty, kalendář, profil, Facebook, profilovka, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, obrázek, klipart Longan zdarma nebo vektorový klipart Cibule zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.