Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený stromeček zdarma ke stažení

Zelený stromeček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zelený stromeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 092 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: fcocfg

Líbí se vám klipart Zelený stromeček? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Zelený stromeček je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dakota ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CD disk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hugo Chavez ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Zelený stromeček, cliparts, download, zdarma, klipart, Vánoce, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, plakáty, PowerPoint, profilovka, Pinterest, seminární práce, Instagram, office, openOffice, video, škola, corelDraw, blog, webové stránky, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Tmavězelený stromeček ke stažení, vektorový klipart Modrý motýl ke stažení nebo obrázek, klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.