Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stan (Stavby) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stan. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Stan. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x855
1280x684
800x428
500x267
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: spadassin

Líbí se vám klipart Stan? Pak se podělte s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Stan je v sekci Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fidget spinner ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý tulipán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart MSI zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Stan, free, obrázek, cliparts, zdarma, Stavby, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, svg, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, plakáty, referáty, PowerPoint, avatar, seminární práce, textové dokumenty, video, eshop, články, dokumenty, wordpress, blog, časopis, fotokniha, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lebka zdarma, vektor Vejce kosmonaut ke stáhnutí nebo obrázek DVD disk ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.