Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stan, Stavby pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stan. Klipart Stan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Stan v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x855
1280x684
800x428
500x267
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stan je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anýz zdarma Podívejte se i na ilustrace USB modem ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, cliparts, Stan, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektor, svg, ke stáhnutí, Stan, Stavby, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, prezentace, články, Twitter, kalendář, profil, referáty, pozvánky, textové dokumenty, blog, PowerPoint, památník, avatar, office, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Panama zdarma, vektor Public Domain ke stažení nebo obrázek Buddha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.