Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stan, Stavby pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stan zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Stan. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stan ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stan? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stan ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x855
1280x684
800x428
500x267
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stan je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Delfíni ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cool smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nepitná voda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Stavby, ilustrační obrázek, obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, cliparts, Stan, vektorový obrázek, svg, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, památník, seminární práce, PowerPoint, dokumenty, dokument, Facebook, pozvánky, openOffice, Twitter, časopis, Pinterest, avatar, Instagram, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Turecka ke stáhnutí, klipart DVD přehrávač zdarma nebo ilustrace Zátiší s květinou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.