Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Schody dolů (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Schody dolů k bezplatnému stažení

Schody dolů je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Schody dolů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody dolů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Schody dolů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody dolů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1329
1280x1063
800x664
500x415
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 628 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jean_victor_balin

Sdílejte obrázek, klipart Schody dolů s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Schody dolů je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lilek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Husa zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Plameňák ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, free, vektor, cliparts, kliparty, Schody dolů, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Symboly, klipart, ke stáhnutí, download, Schody dolů

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, seminární práce, dokumenty, profil, pozvánky, eshop, textové dokumenty, referáty, fotokniha, blog, PowerPoint, inkscape, webové stránky, diář, diplomová práce, corelDraw, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Hugh Jackman ke stáhnutí, klipart Šipka nahoru zdarma nebo obrázek, klipart Limenitis trivena zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.