Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Schody dolů, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Schody dolů zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Schody dolů. Klipart Schody dolů je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Schody dolů lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody dolů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Schody dolů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody dolů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1329
1280x1063
800x664
500x415
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 628 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Schody dolů se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Letící jestřáb ke stažení Podívejte se i na klipart Žlutý autobus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální hodinky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, grafika, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download, free, ke stažení, Symboly, vektor, Schody dolů, klipart, Schody dolů, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , referáty, dokument, Pinterest, Instagram, Twitter, památník, plakáty, škola, office, profil, seminární práce, openOffice, články

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Hranatý meloun ke stažení, ilustrace PPSX ke stáhnutí nebo vektor Holden Kingswood zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.