Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hroch, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Hroch je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Hroch stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hroch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Hroch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheStructorr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hroch se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palice ke stažení Podívejte se i na klipart Drahokamy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Monitor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, klipart, Zvířata, svg, obrázek, ke stáhnutí, Hroch, Hroch, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, avatar, word, profil, památník, web, profilovka, fotokniha, Instagram, Facebook, blog, Adobe Illustrator , PowerPoint, dokument, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hrad ke stažení, ilustrace Vánoční pohlednice ke stáhnutí nebo vektor Pražená kukuřice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.