Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hroch (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hroch. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hroch. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hroch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hroch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheStructorr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hroch sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Hroch patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pavián ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kostka ledu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hroch, zdarma, cliparts, free, ke stažení, svg, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Hroch, Zvířata, download, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, dokument, časopis, Instagram, etikety, památník, Facebook, inkscape, diář, profilovka, office, textové dokumenty, články, plakát, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Glum zdarma, vektor Mapa Velké Británie ke stáhnutí nebo obrázek Kapesní hodinky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.