Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hroch (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hroch. Vektorová ilustrace Hroch je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Hroch? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Hroch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheStructorr

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hroch s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Hroch se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Bonboniéra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiaozi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Fontána zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, obrázek, grafika, svg, vektor, Hroch, zdarma, ilustrace, ke stažení, cliparts, download, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, webové stránky, plakáty, word, profil, PowerPoint, Pinterest, plakát, diář, Instagram, památník, textové dokumenty, eshop, časopis, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Agentka zdarma, obrázek Duch ke stáhnutí nebo vektor USB srdce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.