Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Hroch (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Hroch. Stahujte klipart Hroch v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Hroch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: TheStructorr

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hroch s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Hroch patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upíří zuby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gabon ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Smajlík v pračce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, vektor, free, klipart, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Hroch, obrázek, Zvířata, ilustrace, kliparty, Hroch

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, word, openOffice, Pinterest, PowerPoint, prospekty, tiskoviny, dokument, brožury, blog, dokumenty, etikety, magazín, prezentace, profilovka, seminární práce, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Šedozelená stužka ke stažení, obrázek, klipart Pták zdarma nebo klipart HTM ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.