Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hroch (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hroch zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Hroch. Klipart Hroch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Hroch? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hroch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hroch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 927 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheStructorr

Sdílejte obrázek, klipart Hroch s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Hroch se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ředkvičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Genderová srdíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Válec ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, klipart, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Hroch, Zvířata, zdarma, free, vektorový obrázek, Hroch, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, deníček, brožury, diplomová práce, časopis, openOffice, pozvánky, magazín, fotokniha, škola, plakát, referáty, manuály, tiskoviny, prospekty, diář, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zákaz kočárků ke stáhnutí, obrázek, klipart Pták zdarma nebo vektorový klipart Narozeniny číslo 6 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.