Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Živý stromek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Živý stromek zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Živý stromek. Vektorová ilustrace Živý stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Živý stromek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Živý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1082x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 121 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: emartinezr

Tento obrázek s názvem (Živý stromek) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Živý stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Narozeniny číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětská tříkolka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vladimir Iljič Lenin ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, klipart, ke stažení, free, svg, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Živý stromek, Vánoce, cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, památník, seminární práce, video, Adobe Illustrator, textové dokumenty, profilovka, fotokniha, openOffice, profil, prezentace, plakáty, inkscape, škola, kalendář, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Záchranka ke stažení, vektorový klipart Panda ke stažení nebo obrázek, klipart Betlém ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.