Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Živý stromek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Živý stromek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Živý stromek. Klipart Živý stromek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Živý stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1082x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 121 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: emartinezr

Sdílejte klipart nazvaný Živý stromek s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Živý stromek se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strom z kuliček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Padesátieurovka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá stužka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, svg, vektorový obrázek, free, cliparts, Živý stromek, download, vektor, zdarma, Vánoce, Živý stromek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, památník, články, kalendář, PowerPoint, video, dokument, časopis, plakáty, Twitter, pozvánky, Instagram, plakát, openOffice, profil, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Televize ke stáhnutí, obrázek, klipart Smrkající smajlík zdarma nebo vektorový klipart Hřib zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.