Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Živý stromek (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Živý stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Živý stromek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Živý stromek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Živý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1082x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: emartinezr

Tento obrázek s názvem (Živý stromek) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Živý stromek je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Studentka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrnec ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ford Mustang ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, klipart, Živý stromek, vektorový obrázek, download, svg, free, zdarma, Vánoce, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, pozvánky, profil, památník, kalendář, eshop, blog, wordpress, word, dokument, seminární práce, Pinterest, webové stránky, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Datle ke stažení, vektorový obrázek Katleja ke stažení nebo vektorový obrázek Elektroauto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.