Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Živý stromek, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Živý stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Živý stromek. Klipart Živý stromek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Živý stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Živý stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1082x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: emartinezr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Živý stromek je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart VW brouk zdarma Podívejte se i na obrázek Náhrobní kámen ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Silueta ježibaby ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Živý stromek, klipart, cliparts, vektorový obrázek, download, svg, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, časopis, word, Instagram, blog, Facebook, webové stránky, články, web, škola, dokument, pozvánky, office, Twitter, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Levhart zdarma, klipart Koala ke stažení nebo ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.