Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kluk s deštníkem (Muži) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kluk s deštníkem zadarmo ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Kluk s deštníkem. Pakliže si chcete obrázek Kluk s deštníkem stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk s deštníkem zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kluk s deštníkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk s deštníkem ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 353 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Kluk s deštníkem se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový klipart Kluk s deštníkem se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Džusík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citron zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Chatrč ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Kluk s deštníkem, ilustrace, download, free, kliparty, ke stáhnutí, Kluk s deštníkem, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, web, diplomová práce, prospekty, Facebook, seminární práce, dokument, blog, kalendář, referáty, manuály, video, logo, letáky, Adobe Illustrator, eshop, oznámení

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Parní lokomotiva ke stáhnutí, vektor Sporťák zdarma nebo vektorový obrázek Basketbalista zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.