Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené T, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené T zdarma ke stažení

Červené T je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené T nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené T lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené T zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené T ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené T ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1217x1600
973x1280
608x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 078 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené T se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karty piky ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté U ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cigareta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Symboly, svg, Červené T, Červené T, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, ilustrace, download, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, časopis, Facebook, Adobe Illustrator , památník, dokumenty, kalendář, plakát, Twitter, webové stránky, avatar, profil, profilovka, inkscape, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kachní vejce ke stažení, ilustrace Bleděmodrá stuha ke stáhnutí nebo vektor Lištička zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.