Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený autobus. Pakliže si chcete obrázek Červený autobus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červený autobus s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Červený autobus se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Visačka na dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svázaná žena ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šedivá mašle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Červený autobus, Doprava, obrázek, Červený autobus, ke stáhnutí, ke stažení, download, cliparts, svg, free, zdarma, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, word, kalendář, dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator, seminární práce, plakát, památník, office, pozvánky, Facebook, diář, webové stránky, plakáty, inkscape

Mezi hezké kresby patří i obrázek Černá labuť ke stažení, obrázek, klipart Otakárek fenyklový ke stažení nebo vektorový klipart Stříbrný veterán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.