Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Červený autobus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Červený autobus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Červený autobus se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Červený autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zamilovaní sloni ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Sójová omáčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, Červený autobus, Červený autobus, kliparty, ke stažení, download, cliparts, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, diář, plakát, památník, video, office, fotokniha, články, textové dokumenty, kalendář, avatar, časopis, PowerPoint, profil, prezentace, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Kamera ke stáhnutí, vektorový klipart Policista zdarma nebo obrázek, klipart Dopravní letadlo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.