Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený autobus (Doprava) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Červený autobus ke stažení zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený autobus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám klipart Červený autobus? Pak se podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Červený autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černý kořen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžičková kapusta ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dům s fotovoltaikou ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Doprava, Červený autobus, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, svg, vektorový obrázek, grafika, obrázek, download, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, tiskoviny, video, logo, Instagram, eshop, letáky, oznámení, Pinterest, prezentace, pozvánky, referáty, diář, dokumenty, profil, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Znamení panna ke stažení, obrázek Senegal zdarma nebo obrázek, klipart André-Marie Ampere ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.