Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červený autobus. Kreslená ilustrace Červený autobus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený autobus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Tento obrázek s názvem (Červený autobus) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Červený autobus je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PIF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart JAR ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Čekanka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červený autobus, ilustrace, Doprava, free, cliparts, Červený autobus, zdarma, svg, klipart, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diář, profil, kalendář, dokument, avatar, referáty, časopis, Pinterest, fotokniha, plakáty, památník, openOffice, video, etikety, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Červený stromek zdarma, vektorový klipart Černá vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pruhované vejce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.