Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červený autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červený autobus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červený autobus? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený autobus se nachází v sekci Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Páčidlo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální číslo 0 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kozel ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, klipart, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, Červený autobus, ke stažení, Červený autobus, free, cliparts, Doprava, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, fotokniha, Pinterest, časopis, corelDraw, webové stránky, pozvánky, škola, seminární práce, plakáty, openOffice, word, dokumenty, plakát, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Digitální znak W ke stáhnutí, ilustrace Štít lásky zdarma nebo vektor Halloween ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.