Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Auto cisterna, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto cisterna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Auto cisterna. Kreslená ilustrace Auto cisterna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Auto cisterna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Auto cisterna je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa světa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Martin Luther zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelená složka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auto cisterna, ke stáhnutí, zdarma, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, Doprava, grafika, svg, download, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, webové stránky, office, corelDraw, památník, blog, web, PowerPoint, seminární práce, profil, Facebook, referáty, časopis, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Oranžové vajíčko ke stáhnutí, klipart Povíjnice nachová zdarma nebo ilustrace Houslový klíč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.