Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Auto cisterna, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto cisterna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Auto cisterna. Kreslená ilustrace Auto cisterna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Auto cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Auto cisterna je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kukuřice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Muslimka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ke stažení, vektor, klipart, svg, ilustrace, ke stáhnutí, Auto cisterna, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, cliparts, download, Doprava

Doporučené použití klipartu: referáty, Instagram, word, dokumenty, web, plakáty, corelDraw, fotokniha, články, Adobe Illustrator , profilovka, blog, seminární práce, webové stránky, plakát, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Santova čepice ke stažení, vektor Mečoun ke stáhnutí nebo obrázek Jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.