Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Auto cisterna, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto cisterna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Auto cisterna. Kreslená ilustrace Auto cisterna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Auto cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Auto cisterna se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Transamerica Pyramid ke stažení Podívejte se i na klipart Ibis ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červená píšťalka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, kliparty, download, Auto cisterna, vektor, ke stáhnutí, grafika, Auto cisterna, klipart, Doprava, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Instagram, openOffice, word, inkscape, plakát, corelDraw, plakáty, webové stránky, dokument, články, referáty, kalendář, Twitter, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Růžové stuhy ke stažení, ilustrace Meč ke stáhnutí nebo vektor Sašimi zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.