Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Auto cisterna, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Auto cisterna zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Auto cisterna. Vektorová ilustrace Auto cisterna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Auto cisterna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Auto cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Auto cisterna je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor WC ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mandelík hajní zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hmyzák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, Doprava, Auto cisterna, zdarma, kliparty, download, grafika, cliparts, svg, ke stažení, Auto cisterna, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, seminární práce, profilovka, Twitter, profil, plakáty, corelDraw, Facebook, plakát, office, word, inkscape, blog, referáty, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kuře ke stáhnutí, vektor LITE zdarma nebo obrázek Velikonoční koleda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.