Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bazén (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bazén zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Bazén. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bazén. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Bazén v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bazén ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 119 317 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: derkommander0916

Zaujal vás náš klipart Bazén? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bazén je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Strašidelné dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýnka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek McLaren zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrace, obrázek, Stavby, cliparts, download, Bazén, svg, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, zdarma, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, vstupenky, katalog, vizitky, openOffice, dokumenty, pozvánky, blog, profilovka, brožury, etikety, Twitter, profil, video, fotokniha, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Stará ježibaba zdarma, obrázek, klipart Vzducholoď zdarma nebo vektor Velbloud ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.