Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bazén (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bazén zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bazén. Vektorová ilustrace Bazén je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bazén ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 119 317 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: derkommander0916

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bazén s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Bazén se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kakadu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrý veterán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, svg, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, klipart, free, Stavby, Bazén, ke stažení, ilustrace, Bazén, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: diář, corelDraw, Facebook, fotokniha, plakát, profil, wordpress, dokument, Twitter, office, textové dokumenty, PowerPoint, blog, Pinterest, plakáty, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Svatební dort zdarma, obrázek, klipart Zlaté číslo 6 ke stáhnutí nebo vektorový klipart Lebka elegán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.