Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bazén (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bazén zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bazén. Klipart Bazén je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Bazén ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bazén ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 119 317 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: derkommander0916

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bazén s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Bazén patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF dokument ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s cigaretou ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gruzie ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Bazén, cliparts, zdarma, vektor, Bazén, klipart, obrázek, ke stáhnutí, free, Stavby, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, seminární práce, textové dokumenty, Adobe Illustrator, office, Twitter, corelDraw, openOffice, eshop, referáty, profil, webové stránky, prezentace, články, avatar

Mezi hezké kresby patří i klipart Mapa Nepálu ke stažení, vektor Koťátko ke stažení nebo obrázek Muffin ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.