Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kreslená veverka (Zvířata) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Kreslená veverka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kreslená veverka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kreslená veverka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslená veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kreslená veverka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslená veverka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 478 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kreslená veverka s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Kreslená veverka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šipka vpravo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jehně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bodhrán ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Kreslená veverka, cliparts, kliparty, download, ilustrace, free, klipart, ke stažení, Kreslená veverka, obrázek, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, Instagram, bakalářská práce, prospekty, Facebook, oznámení, tiskoviny, diář, profilovka, seminární práce, corelDraw, manuály, blog, wordpress, dokument, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Telefonní automat ke stáhnutí, vektorový obrázek Buzola ke stáhnutí nebo klipart Srdce ze zipu zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.