Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté prstýnky, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zlaté prstýnky. Pakliže si chcete obrázek Zlaté prstýnky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlaté prstýnky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté prstýnky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prstýnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 857 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté prstýnky je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté kuřátko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zákaz vstupu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Želva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stáhnutí, svg, download, Láska, obrázek, free, cliparts, klipart, ke stažení, Zlaté prstýnky, ilustrační obrázek, kliparty, Zlaté prstýnky

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, office, webové stránky, časopis, Adobe Illustrator , inkscape, Facebook, openOffice, škola, avatar, PowerPoint, dokumenty, prezentace, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ztlumeno ke stáhnutí, klipart Jogurt zdarma nebo ilustrace Meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.