Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté prstýnky (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlaté prstýnky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlaté prstýnky ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zlaté prstýnky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté prstýnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prstýnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 857 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Jarno

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zlaté prstýnky sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zlaté prstýnky je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrakodrap ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace WAV přípona zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, Zlaté prstýnky, vektor, zdarma, svg, klipart, Láska, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, Facebook, openOffice, textové dokumenty, profilovka, video, web, Twitter, office, word, pozvánky, blog, škola, seminární práce, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Alexander Graham Bell zdarma, klipart Vodní želva ke stáhnutí nebo ilustrace Kapusta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.