Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart XML, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart XML zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný XML. Klipart XML je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XML zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart XML ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XML ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1242x1600
993x1280
621x800
388x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 479 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek XML se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté X ke stažení Podívejte se i na klipart Hrách setý ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pí zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: XML, ke stažení, klipart, download, ilustrace, XML, vektor, kliparty, vektorový obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, články, škola, Twitter, seminární práce, textové dokumenty, památník, web, plakáty, Instagram, fotokniha, inkscape, blog, dokument, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Smajlík ticho ke stažení, ilustrace Golfista ke stáhnutí nebo vektor Čínský drak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.