Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sedmikráska (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sedmikráska. Klipart Sedmikráska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sedmikráska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Tento obrázek s názvem (Sedmikráska) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Sedmikráska se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Virtuální realita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekonečno ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lopatka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, ke stáhnutí, download, klipart, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Sedmikráska, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, openOffice, pozvánky, webové stránky, časopis, corelDraw, plakáty, office, video, dokumenty, web, plakát, prezentace, etikety, diář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Červené I ke stažení, obrázek, klipart Karty kára ke stažení nebo vektorový klipart Bicí nástroje ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.