Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sedmikráska (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Sedmikráska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Sedmikráska v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sedmikráska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Sedmikráska s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Sedmikráska se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 8 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Merry Christmas zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šedá stužka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Sedmikráska, ilustrace, svg, vektor, vektorový obrázek, grafika, Sedmikráska, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokumenty, avatar, Pinterest, eshop, fotokniha, škola, plakáty, office, dokument, etikety, web, PowerPoint, blog, Instagram, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Spínací špendlík ke stáhnutí, obrázek, klipart Ibišek zdarma nebo vektorový klipart Komodský drak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.