Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sedmikráska. Klipart Sedmikráska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sedmikráska? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sedmikráska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sedmikráska se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lištička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Suchoj Su-34 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Složka s obrázky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Květiny, vektor, ke stažení, svg, zdarma, klipart, vektorový obrázek, kliparty, grafika, Sedmikráska, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, škola, textové dokumenty, corelDraw, web, Adobe Illustrator , plakáty, památník, office, fotokniha, profil, časopis, PowerPoint, Instagram, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Menora ke stáhnutí, ilustrace Tlamovec spící zdarma nebo vektor Jezdec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.