Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sedmikráska. Obrázek Sedmikráska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sedmikráska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sedmikráska je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ubrus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Květinové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, svg, Sedmikráska, obrázek, download, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Sedmikráska, vektorový obrázek, grafika, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, PowerPoint, památník, webové stránky, Adobe Illustrator , Pinterest, kalendář, dokument, textové dokumenty, Instagram, openOffice, inkscape, prezentace, pozvánky, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Gibon ke stažení, vektor Zubatá ke stáhnutí nebo obrázek Bez lepku zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.