Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sedmikráska. Obrázek Sedmikráska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sedmikráska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sedmikráska se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zdravotní sestra s rouškou ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Černošský policista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Foukací harmonika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, obrázek, cliparts, Sedmikráska, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, free, klipart, ke stažení, svg, grafika, ke stáhnutí, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, dokument, Twitter, seminární práce, openOffice, prezentace, škola, plakát, články, dokumenty, corelDraw, pozvánky, office, avatar, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Douglas DC-10 ke stáhnutí, obrázek Oncidium zdarma nebo klipart Šedozelená stužka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.