Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zimní smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zimní smajlík zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Zimní smajlík. Pakliže si chcete obrázek Zimní smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimní smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zimní smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zimní smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1010x1600
808x1280
505x800
316x500
101x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 409 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Arvin61r58

Líbí se vám klipart Zimní smajlík? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Zimní smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kafíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kostel ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Žena za volantem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektor, grafika, ilustrační obrázek, svg, free, Smajlíci, klipart, ilustrace, download, vektorový obrázek, Zimní smajlík, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Adobe Illustrator, corelDraw, blog, Twitter, profil, seminární práce, eshop, wordpress, inkscape, kalendář, škola, openOffice, plakáty, web, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Gramofonová deska ke stažení, obrázek Azurová kraslice ke stažení nebo vektor Andělíčci ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.