Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Jižní Karolína (Mapy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jižní Karolína k bezplatnému stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jižní Karolína. Kreslená ilustrace Jižní Karolína je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jižní Karolína zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Jižní Karolína ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jižní Karolína ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1232
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 020 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arohletter1

Sdílejte obrázek, klipart Jižní Karolína s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Jižní Karolína je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Páv korunkatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený telefon zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Spojené Království ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, Jižní Karolína, klipart, grafika, ke stažení, download, Jižní Karolína, zdarma, vektor, kliparty, Mapy, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, vizitky, koláž, corelDraw, diplomová práce, inkscape, profilovka, etikety, vstupenky, letáky, prezentace, office, openOffice, PowerPoint, Facebook, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Šedá stužka ke stáhnutí, obrázek, klipart Čarodějka ke stažení nebo vektor Duhová housenka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.