Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční okurka (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Vánoční okurka ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční okurka. Kreslená ilustrace Vánoční okurka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční okurka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční okurka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční okurka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

444x1600
356x1280
222x800
139x500
44x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 974 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Vánoční okurka? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Vánoční okurka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Skřivan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šáchor papírodárný ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace 50 Eurocentů ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, download, Vánoce, Vánoční okurka, grafika, obrázek, svg, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, video, eshop, fotokniha, blog, logo, kalendář, openOffice, diář, etikety, plakáty, seminární práce, wordpress, katalog, tiskoviny, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlaté U ke stažení, klipart Severní a Jižní Korea ke stažení nebo ilustrace Mangostana ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.