Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek 10 Euro, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 10 Euro zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 10 Euro. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 10 Euro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x854
1280x683
800x427
500x267
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 10 Euro se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cuba libre ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Fialový vrtulník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Slovinsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 10 Euro, free, Symboly, obrázek, vektor, 10 Euro, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, svg, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, články, památník, seminární práce, avatar, Facebook, openOffice, corelDraw, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, profil, inkscape, dokumenty, Adobe Illustrator , prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mapa Tanzanie ke stáhnutí, obrázek Skejťák zdarma nebo klipart Rodina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.