Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 10 Euro (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 10 Euro zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 10 Euro. Vektorová ilustrace 10 Euro je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 10 Euro lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 10 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x854
1280x683
800x427
500x267
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Zaujal vás náš klipart 10 Euro? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart 10 Euro se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fotbalista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žabka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kafíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ilustrace, Symboly, vektorový obrázek, free, klipart, 10 Euro, obrázek, svg, ilustrační obrázek, download, 10 Euro, grafika

Doporučené použití klipartu: články, škola, avatar, Pinterest, textové dokumenty, openOffice, plakát, časopis, wordpress, Adobe Illustrator, profilovka, webové stránky, etikety, profil, seminární práce, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zlak nachový zdarma, vektor Slanina ke stáhnutí nebo obrázek Stříbrný veterán ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.