Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Databáze (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Databáze ke stažení zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Databáze. Kreslená ilustrace Databáze je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Databáze zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Databáze ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Databáze ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 609 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Francesco Rollandin

Líbí se vám klipart Databáze? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Databáze je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Džentlmen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Friedrich Engels ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Blondýna ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Symboly, ilustrační obrázek, Databáze, obrázek, zdarma, grafika, svg, Databáze, ilustrace, kliparty, vektor, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, dokument, eshop, kalendář, prezentace, bakalářská práce, plakáty, Facebook, oznámení, deníček, prospekty, diář, fotografie, openOffice, časopis, koláž

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zákaz ohně ke stažení, vektorový klipart Semafor zdarma nebo vektor Webkamera ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.