Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Petriho miska (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Petriho miska zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Petriho miska. Pakliže si chcete obrázek Petriho miska stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Petriho miska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x238
160x76

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 615 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám klipart Petriho miska? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Petriho miska je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Lev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DOCM ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace bunsenův kahan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Petriho miska, download, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, Petriho miska, svg, free, kliparty, klipart, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: vizitky, avatar, eshop, webové stránky, seminární práce, Facebook, škola, etikety, diář, Zoner Callisto, dokumenty, Pinterest, vstupenky, wordpress, Twitter, kalendář, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Párek ke stažení, vektorový obrázek Učitel zdarma nebo ilustrace Zamčené kolo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách