Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Petriho miska (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Petriho miska zdarma ke stažení

Petriho miska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Petriho miska stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Petriho miska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x238
160x76

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Petriho miska s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Petriho miska je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart PF 2021 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Šnek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, kliparty, ke stažení, Věda, Petriho miska, free, zdarma, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, dokument, Adobe Illustrator, seminární práce, profil, office, Pinterest, fotokniha, blog, Twitter, textové dokumenty, články, webové stránky, word, časopis, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Světélko ke stažení, obrázek Kompresor ke stažení nebo vektor Vampýr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách