Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Petriho miska, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Petriho miska zdarma ke stažení

Petriho miska je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Petriho miska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Petriho miska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Petriho miska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x238
160x76

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Petriho miska je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Růžový králíček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kouření povoleno ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektor, svg, Věda, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, Petriho miska, free, klipart, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, openOffice, seminární práce, webové stránky, Instagram, památník, plakáty, textové dokumenty, corelDraw, časopis, Pinterest, Adobe Illustrator , blog, Facebook, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jiřina ke stáhnutí, klipart Chlápek zdarma nebo ilustrace Tunisko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách