Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chobotnice (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Chobotnice. Vektorový obrázek Chobotnice je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Chobotnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1041
800x650
500x407
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 065 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Chobotnice s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Chobotnice je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bizon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Betonová svodidla zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Houby ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, Chobotnice, ke stažení, vektorový obrázek, download, svg, free, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, grafika, Chobotnice, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, dokumenty, profilovka, corelDraw, Instagram, plakáty, eshop, kalendář, dokument, web, Adobe Illustrator, PowerPoint, Twitter, avatar, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Solární dům ke stáhnutí, klipart Poslední minuty zdarma nebo ilustrace Tmavěmodré auto zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.