Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chobotnice, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Chobotnice. Stahujte klipart Chobotnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chobotnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1041
800x650
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 065 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chobotnice je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vzducholoď zdarma Podívejte se i na ilustrace Liška ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Roztomilá čarodějka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Chobotnice, download, kliparty, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, svg, Chobotnice, ke stáhnutí, free, cliparts, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, fotokniha, PowerPoint, seminární práce, Twitter, web, články, plakát, inkscape, dokumenty, word, textové dokumenty, profil, corelDraw, plakáty, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pravítko zdarma, vektor Jack Russell teriér ke stažení nebo obrázek Červená ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.