Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Argentina (Mapy) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Argentina zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Argentina. Klipart Argentina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Argentina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Argentina zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Argentina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Argentina ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

882x1600
706x1280
441x800
276x500
88x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Argentina? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Argentina se nachází v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Létající ryby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárková taška ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Šípky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, svg, kliparty, download, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Argentina, free, Mapy, ke stažení, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, Facebook, plakáty, web, word, corelDraw, Twitter, blog, dokument, openOffice, kalendář, časopis, etikety, profil, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Rozkrojená okurka zdarma, vektor Srdíčko ke stáhnutí nebo obrázek Psí bouda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.