Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cikáda (Hmyz) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cikáda k bezplatnému stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Cikáda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cikáda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Cikáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Cikáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gustavorezende

Sdílejte klipart nazvaný Cikáda s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Cikáda se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zajíc ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotbalistka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík duch ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, free, obrázek, klipart, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Hmyz, Cikáda, ilustrace, kliparty, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, tiskoviny, pozvánky, škola, bakalářská práce, Pinterest, články, kalendář, openOffice, plakát, etikety, katalog, profilovka, office, Zoner Callisto, avatar, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Voltmetr ke stáhnutí, vektorový klipart Srdce z abecedy ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zelený dům zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.