Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Cikáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cikáda patří do sekce Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Autobusová zastávka zdarma Podívejte se i na klipart Sloní noha ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pětieurovka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, vektor, klipart, Cikáda, download, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, avatar, word, corelDraw, fotokniha, Pinterest, seminární práce, Twitter, Instagram, dokument, škola, památník, články, plakát, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Cvrček zdarma, ilustrace Laborantka ke stažení nebo vektor Pilka na dřevo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.