Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cikáda (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cikáda. Pakliže si chcete obrázek Cikáda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Cikáda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cikáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gustavorezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cikáda s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Cikáda je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kosmická loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motorová pila ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Velbloud dvouhrbý ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, free, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Hmyz, kliparty, download, ke stažení, svg, Cikáda, klipart, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, profil, webové stránky, blog, video, prezentace, textové dokumenty, openOffice, Facebook, Twitter, články, pozvánky, referáty, dokument, etikety

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Modrá květina ke stažení, klipart Rakev ke stažení nebo ilustrace Chilli papričky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.