Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cikáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cikáda je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart GZ ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chrám zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak a duch ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, cliparts, Hmyz, ilustrační obrázek, download, zdarma, svg, klipart, Cikáda, free, ke stáhnutí, obrázek, vektor, Cikáda

Doporučené použití klipartu: referáty, web, prezentace, památník, Facebook, pozvánky, inkscape, office, články, Instagram, textové dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator , fotokniha, kalendář, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí, klipart Prezentace zdarma nebo ilustrace Ředkvičky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.