Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cikáda. Vektorová ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cikáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cikáda je v sekci Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chlapeček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Modrý smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak N zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, Cikáda, free, ke stažení, ilustrace, kliparty, grafika, Hmyz, cliparts, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, openOffice, dokument, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, avatar, web, profilovka, word, referáty, blog, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Chodící vajíčko ke stažení, vektor Malá tanečnice ke stáhnutí nebo obrázek EPS zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.