Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cikáda, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cikáda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cikáda. Kreslená ilustrace Cikáda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cikáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cikáda ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 224 977 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cikáda se nachází v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hospoda ke stažení Podívejte se i na vektor Basa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mikrovlnná trouba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Cikáda, svg, obrázek, klipart, Hmyz, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, zdarma, grafika, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, blog, Instagram, památník, corelDraw, word, profil, plakát, Adobe Illustrator , textové dokumenty, openOffice, časopis, PowerPoint, plakáty, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Přípitek ke stažení, obrázek Šupléra ke stáhnutí nebo klipart Los zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.