Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bukvice (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bukvice zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Bukvice. Pakliže si chcete obrázek Bukvice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bukvice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bukvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 622 706 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bukvice se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Bukvice je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Autoklíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kohout ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kamera ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, Rostliny, obrázek, vektorový obrázek, Bukvice, vektor, svg, Bukvice, zdarma, download, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, eshop, prezentace, škola, plakáty, video, webové stránky, inkscape, word, Instagram, památník, články, dokumenty, profil, pozvánky, diář

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Umělé květiny ke stažení, obrázek Generace ke stažení nebo vektor Pohádková beruška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.