Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bukvice (Rostliny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bukvice ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bukvice. Stahujte klipart Bukvice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bukvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1223x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 622 706 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bukvice sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Bukvice patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blesk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skříňová dodávka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Instalatér zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bukvice, zdarma, klipart, svg, Bukvice, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, free, download, vektor, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, wordpress, katalog, Adobe Illustrator, oznámení, web, brožury, seminární práce, word, škola, profil, plakáty, vstupenky, Zoner Callisto, corelDraw, tiskoviny

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Muchomůrky zdarma, obrázek, klipart Srdce s květinami ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Nepálu ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.