Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bukvice (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bukvice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bukvice. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bukvice. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Bukvice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bukvice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 622 706 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Bukvice) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Bukvice je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Slunéčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sója zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jeptiška ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bukvice, free, klipart, Bukvice, svg, ke stáhnutí, download, obrázek, zdarma, grafika, Rostliny, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, profilovka, seminární práce, Instagram, diář, Adobe Illustrator, etikety, prezentace, webové stránky, eshop, Pinterest, word, časopis, plakáty, dokument, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Nesahat ke stáhnutí, klipart 386 zdarma nebo ilustrace Plesnivý sýr zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.