Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bukvice (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bukvice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bukvice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bukvice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bukvice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bukvice ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 622 706 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bukvice sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Bukvice je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Manny Pacquiao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mnich ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Modrý netopýr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Bukvice, cliparts, Bukvice, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, svg, klipart, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, free

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, pozvánky, wordpress, profilovka, diář, corelDraw, PowerPoint, referáty, památník, škola, časopis, office, web, fotokniha, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Karty srdce zdarma, vektorový klipart Sushi s čajem ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vážky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.