Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vodní mlýn (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodní mlýn zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vodní mlýn. Klipart Vodní mlýn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vodní mlýn? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní mlýn zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vodní mlýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní mlýn ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1048
1280x838
800x524
500x327
160x105

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 999 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Vodní mlýn můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Vodní mlýn je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pomeranč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mravenec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hnědá stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vodní mlýn, vektor, obrázek, ilustrace, free, Vodní mlýn, Stavby, kliparty, grafika, cliparts, svg, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, etikety, video, Instagram, pozvánky, wordpress, diář, Adobe Illustrator, profilovka, corelDraw, dokumenty, avatar, inkscape, prezentace, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Modrá medúza zdarma, obrázek Žaludy ke stáhnutí nebo vektor Kostlivec pirát ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.