Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart IMG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart IMG zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - IMG. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart IMG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart IMG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart IMG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1043x1280
652x800
407x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 524 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný IMG můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek IMG je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak B ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ledňáček biacký ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Houpací Santa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: IMG, Symboly, ke stáhnutí, IMG, svg, ke stažení, download, cliparts, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, inkscape, openOffice, profilovka, plakáty, plakát, památník, Instagram, diář, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, etikety, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Svatební dort zdarma, klipart Motorkářská přilba ke stáhnutí nebo ilustrace Les ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.