Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kávovar (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kávovar zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Kávovar. Vektorová ilustrace Kávovar je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kávovar? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovar zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kávovar ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovar ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pipo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kávovar s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Kávovar patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýkorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Monarcha stěhovavý ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, obrázek, Kávovar, klipart, svg, kliparty, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, zdarma, cliparts, Nápoje, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, diář, tiskoviny, blog, avatar, openOffice, seminární práce, vstupenky, manuály, textové dokumenty, Twitter, magazín, Adobe Illustrator, prezentace, vizitky, Facebook, prospekty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Fialová žirafa ke stáhnutí, vektor Monarcha stěhovavý zdarma nebo obrázek Zkumavka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.