Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kávovar (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kávovar zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kávovar. Vektorová ilustrace Kávovar je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovar zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kávovar ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kávovar ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pipo

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kávovar sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Kávovar je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kompresor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá rtěnka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kádinka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Nápoje, vektor, svg, ke stažení, grafika, klipart, obrázek, free, Kávovar, kliparty, ilustrace, zdarma, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, Adobe Illustrator, referáty, články, diář, PowerPoint, avatar, kalendář, Pinterest, webové stránky, Instagram, profilovka, blog, textové dokumenty, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Atom ke stáhnutí, vektor Irská harfa zdarma nebo obrázek Ametyst zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.