Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce v obálce, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Srdce v obálce. Obrázek Srdce v obálce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce v obálce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdce v obálce je v sekci Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tanzanie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Srdce ze zipu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart SHP soubor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, download, ilustrace, zdarma, svg, Srdce v obálce, klipart, free, cliparts, Láska, ke stáhnutí, Srdce v obálce, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, word, inkscape, profilovka, office, články, dokument, Adobe Illustrator , textové dokumenty, kalendář, škola, fotokniha, avatar, prezentace, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Švýcarsko ke stažení, vektor Maki ke stáhnutí nebo obrázek Digitální číslo 9 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.