Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce v obálce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Srdce v obálce. Obrázek Srdce v obálce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce v obálce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Líbí se vám klipart Srdce v obálce? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Srdce v obálce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Důchodce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová kraslice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bromélie ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, svg, grafika, Srdce v obálce, vektor, kliparty, download, klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: wordpress, profil, fotokniha, škola, webové stránky, openOffice, blog, Facebook, kalendář, profilovka, Instagram, časopis, dokumenty, prezentace, PowerPoint, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Šedivá kraslice ke stažení, obrázek Fakáč ke stažení nebo vektor Nástroje ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.