Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce v obálce, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Srdce v obálce. Vektorová ilustrace Srdce v obálce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce v obálce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce v obálce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1456
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce v obálce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Domovní alarm zdarma Podívejte se i na vektor Úd ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Slanina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Láska, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, zdarma, vektor, ke stažení, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Srdce v obálce, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, Facebook, Pinterest, seminární práce, památník, plakáty, profilovka, webové stránky, Instagram, škola, textové dokumenty, články, fotokniha, office, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Paraguay zdarma, obrázek Bicí ke stažení nebo klipart Lednice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.