Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamilovaní ptáci (Láska) ke stažení

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáci ke stažení

Zamilovaní ptáci je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte soubor Zamilovaní ptáci ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaní ptáci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 345 632 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zamilovaní ptáci sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Zamilovaní ptáci se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bluma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Plavec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, obrázek, ke stáhnutí, vektor, grafika, svg, vektorový obrázek, download, kliparty, zdarma, Zamilovaní ptáci, ilustrace, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, Instagram, diář, video, word, Facebook, web, blog, Adobe Illustrator, brožury, oznámení, katalog, letáky, bakalářská práce, office, wordpress, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Iglů zdarma, vektorový klipart Beran zdarma nebo vektorový obrázek Černý král ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.