Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamilovaní ptáci (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáci zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zamilovaní ptáci. Klipart Zamilovaní ptáci je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaní ptáci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 345 632 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Zamilovaní ptáci s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Zamilovaní ptáci se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černý jezdec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční inspirace zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Maliny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika, Zamilovaní ptáci, ilustrace, zdarma, Zamilovaní ptáci, vektorový obrázek, obrázek, vektor, klipart, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: magazín, avatar, profilovka, Instagram, brožury, články, office, video, deníček, plakáty, pozvánky, dokument, prospekty, památník, textové dokumenty, wordpress, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vědecká kalkulačka ke stáhnutí, vektorový klipart Beran zdarma nebo vektorový klipart Veselé Vánoce zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.