Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žiletka (Nástroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žiletka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žiletka. Pakliže si chcete obrázek Žiletka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žiletka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

801x1600
641x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 265 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rones

Tento obrázek s názvem (Žiletka) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Žiletka je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klíč od auta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šnečí ulita ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Závodní auto ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Nástroje, kliparty, Žiletka, svg, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, download, Žiletka, cliparts, free, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, Instagram, referáty, video, dokumenty, eshop, škola, textové dokumenty, office, blog, profilovka, kalendář, fotokniha, web, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Borůvky ke stažení, obrázek, klipart PET láhev ke stažení nebo vektorový klipart Mrakodrap ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.