Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žiletka (Nástroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žiletka zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žiletka. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Žiletka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žiletka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

801x1600
641x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 265 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Sdílejte klipart nazvaný Žiletka s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Žiletka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Čínská žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Volant ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, svg, kliparty, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Žiletka, download, klipart, Žiletka, Nástroje, vektorový obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: word, video, inkscape, dokumenty, corelDraw, časopis, textové dokumenty, wordpress, profil, Pinterest, fotokniha, referáty, vizitky, plakát, fotografie, bakalářská práce, brožury

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Brambora ke stáhnutí, obrázek, klipart Lampion ke stáhnutí nebo ilustrace Afrika mapa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.