Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žiletka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žiletka zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Žiletka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žiletka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žiletka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žiletka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

801x1600
641x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 265 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žiletka s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Žiletka je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Malé písmeno H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borůvka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Kuřátko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Žiletka, cliparts, klipart, Žiletka, Nástroje, grafika, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, eshop, katalog, plakát, avatar, časopis, inkscape, Adobe Illustrator, seminární práce, pozvánky, video, profil, profilovka, webové stránky, plakáty, corelDraw, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Čajová konvice ke stažení, obrázek, klipart Lampion ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Smajlík ticho ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.