Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Věštkyně, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věštkyně zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Věštkyně. Vektorová ilustrace Věštkyně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věštkyně zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Věštkyně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věštkyně ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

646x1600
516x1280
322x800
201x500
64x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 555 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Věštkyně patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Východ zdarma Podívejte se i na klipart Brečící smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak I ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Věštkyně, Ženy, Věštkyně, svg, kliparty, ilustrace, klipart, zdarma, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, profil, plakát, blog, Facebook, Twitter, škola, Pinterest, kalendář, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator , word, památník, profilovka

Mezi hezké kresby patří i klipart Znak lev zdarma, ilustrace Tulipány ke stažení nebo vektor Strom ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?