Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Věštkyně, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věštkyně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Věštkyně. Obrázek Věštkyně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věštkyně zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Věštkyně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věštkyně ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

646x1600
516x1280
322x800
201x500
64x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 555 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Věštkyně se nachází v sekci Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modré auto ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Snubní prstýnky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Barák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Ženy, Věštkyně, free, vektor, obrázek, kliparty, zdarma, klipart, ke stáhnutí, download, Věštkyně, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, Adobe Illustrator , profilovka, škola, Facebook, časopis, textové dokumenty, kalendář, avatar, corelDraw, Pinterest, openOffice, Instagram, články, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart CFG ke stáhnutí, ilustrace Pilka na dřevo zdarma nebo vektor Sněhulák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?