Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart EXE, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart EXE zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je EXE. Pakliže si chcete obrázek EXE stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná EXE? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart EXE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek EXE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart EXE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 471 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart EXE se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkev setá ke stažení Podívejte se i na vektor Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Brambůrky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ke stažení, download, EXE, EXE, ke stáhnutí, vektor, kliparty, vektorový obrázek, free, Symboly, zdarma, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, Pinterest, prezentace, škola, dokumenty, web, inkscape, plakát, kalendář, webové stránky, corelDraw, word, profil, avatar, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Polibek ke stažení, obrázek Velikonoční mazanec ke stáhnutí nebo klipart Formule zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.