Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tučňák (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučňák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Tučňák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tučňák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Tučňák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 865 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: lemmling

Líbí se vám klipart Tučňák? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Tučňák se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Těhotná žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Úchvatný smajlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ptáci, ke stažení, Tučňák, ilustrace, free, vektorový obrázek, svg, klipart, Tučňák, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, plakát, openOffice, seminární práce, eshop, památník, škola, referáty, pozvánky, časopis, Pinterest, word, Twitter, inkscape, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Čajový obřad ke stažení, vektorový obrázek Gloster gladiator ke stažení nebo vektorový obrázek Valentýnka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.