Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tučňák, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučňák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tučňák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tučňák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tučňák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lemmling

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tučňák patří do sekce Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek San Marino zdarma Podívejte se i na vektor Větrník ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení kozoroh ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, grafika, free, klipart, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Tučňák, ilustrace, svg, Tučňák, ilustrační obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, corelDraw, památník, referáty, avatar, články, časopis, fotokniha, word, prezentace, dokumenty, PowerPoint, webové stránky, kalendář, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektor Blondýna zdarma, obrázek Hříbeček ke stažení nebo klipart Sigmund Freud ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.