Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tučňák (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tučňák stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tučňák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Tučňák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Tučňák v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tučňák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučňák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 865 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: lemmling

Tento obrázek s názvem (Tučňák) můžete sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový klipart Tučňák patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včelička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pákové kleště ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Okurka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, svg, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, Tučňák, cliparts, free, obrázek, download, Tučňák

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, wordpress, video, office, profil, články, referáty, vstupenky, logo, diplomová práce, oznámení, prezentace, škola, brožury, seminární práce, magazín

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Velikonoční beránek ke stažení, obrázek, klipart Dětské kolo zdarma nebo obrázek Velikonoční motiv ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.