Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Dětské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dětské kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dětské kolo se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelená kytka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Metronom zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Dětské kolo, cliparts, download, ilustrace, kliparty, free, klipart, Doprava, Dětské kolo, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , profil, web, dokument, Pinterest, dokumenty, referáty, blog, plakát, prezentace, inkscape, seminární práce, profilovka, word, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Ženich ke stáhnutí, obrázek Přípona PHP zdarma nebo klipart Zřícenina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.