Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dětské kolo (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dětské kolo. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Dětské kolo v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Zamlouvá se vám obrázek Dětské kolo? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ribbla

Líbí se vám klipart Dětské kolo? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Dětské kolo je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růže ve váze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plato s vejci ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční kýč ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, download, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ke stažení, Dětské kolo, svg, Dětské kolo, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, brožury, vizitky, webové stránky, fotokniha, manuály, PowerPoint, prospekty, office, inkscape, Twitter, eshop, video, katalog, pozvánky, Instagram, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zvonek vánoční ke stažení, obrázek, klipart Emo dívka zdarma nebo ilustrace Kokosový koktejl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.