Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Dětské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dětské kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětské kolo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dětské kolo se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brečící smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kamna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Větroměr ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, obrázek, ilustrace, zdarma, Doprava, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Dětské kolo, ke stažení, Dětské kolo, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, Instagram, Pinterest, openOffice, blog, profilovka, office, časopis, Facebook, pozvánky, dokument, avatar, památník, profil, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kohout ke stáhnutí, ilustrace CSS soubor zdarma nebo vektor Vánoční cukroví ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.