Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Dětské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dětské kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dětské kolo patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mechanik zdarma Podívejte se i na vektor Věnec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pytlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, cliparts, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, obrázek, Doprava, download, Dětské kolo, Dětské kolo

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, word, profilovka, seminární práce, dokument, referáty, prezentace, avatar, profil, webové stránky, Twitter, fotokniha, články, openOffice, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Borůvka zdarma, obrázek Monster truck ke stažení nebo klipart Argentina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.