Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Dětské kolo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dětské kolo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dětské kolo je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Doktorka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Koně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rodina zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, free, ilustrace, Dětské kolo, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stažení, Dětské kolo, klipart, grafika, cliparts, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , avatar, Pinterest, profilovka, škola, plakát, Instagram, pozvánky, dokumenty, textové dokumenty, plakáty, památník, inkscape, PowerPoint, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Raketa ke stažení, vektor Free WiFi ke stáhnutí nebo obrázek Metronom zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.