Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dětské kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětské kolo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dětské kolo. Vektorová ilustrace Dětské kolo je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětské kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětské kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dětské kolo je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté P zdarma Podívejte se i na obrázek Fidel Castro ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Klobása ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, Doprava, kliparty, Dětské kolo, ilustrace, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, download, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Twitter, openOffice, Facebook, word, památník, kalendář, plakáty, Instagram, seminární práce, Pinterest, škola, články, textové dokumenty, profilovka, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dárek se stuhou zdarma, klipart Smoothie ke stažení nebo ilustrace Spící smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.