Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Narozeniny číslo 0, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 0 zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Narozeniny číslo 0. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narozeniny číslo 0 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narozeniny číslo 0? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 0 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narozeniny číslo 0 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 0 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

980x1600
784x1280
490x800
306x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 004 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narozeniny číslo 0 je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žába zdarma Podívejte se i na obrázek Molekula ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bílé vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, download, kliparty, Narozeniny číslo 0, grafika, Narozeniny číslo 0, zdarma, vektor, vektorový obrázek, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, blog, PowerPoint, avatar, prezentace, články, webové stránky, web, dokument, inkscape, word, kalendář, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Čínský drak zdarma, klipart Lesotho ke stažení nebo ilustrace Parní lokomotiva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.