Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek GAZ 21 (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GAZ 21 zdarma ke stažení

GAZ 21 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme stahovat obrázek GAZ 21 ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GAZ 21 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek GAZ 21 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GAZ 21 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 220 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: molumen

Potěší nás, pokud budete tento klipart GAZ 21 sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart GAZ 21 se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malovaná vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Boží oko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rýč zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, svg, ilustrace, obrázek, GAZ 21, ilustrační obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí, free, zdarma, kliparty, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, video, prezentace, Adobe Illustrator, blog, pozvánky, Twitter, seminární práce, články, vizitky, časopis, wordpress, plakáty, manuály, vstupenky, brožury, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mapa Texasu zdarma, vektorový obrázek Jelen ke stáhnutí nebo vektorový klipart Bílé vajíčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.