Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík farmář, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík farmář. Kreslená ilustrace Smajlík farmář je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík farmář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Roland Janssen / roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík farmář se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vikingská loď ke stažení Podívejte se i na vektor JS ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Roztomilý motýl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektor, svg, download, Smajlík farmář, cliparts, Smajlíci, zdarma, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, pozvánky, dokument, fotokniha, webové stránky, Instagram, Twitter, textové dokumenty, corelDraw, Pinterest, blog, články, Adobe Illustrator , inkscape, plakát, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kraslice ke stažení, obrázek Slanina ke stáhnutí nebo klipart Pštros zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.