Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík farmář (Smajlíci) zdarma

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smajlík farmář. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smajlík farmář nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík farmář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Roland Janssen / roland81

Sdílejte klipart nazvaný Smajlík farmář s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Smajlík farmář patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrníky - květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikulášská čepice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chiva autobus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Smajlík farmář, cliparts, Smajlíci, klipart, obrázek, Smajlík farmář, vektor, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, download, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, etikety, plakáty, profilovka, kalendář, wordpress, katalog, deníček, prezentace, Adobe Illustrator, referáty, textové dokumenty, letáky, magazín, vizitky, PowerPoint, vstupenky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Blondýna za volantem ke stáhnutí, vektorový obrázek Flétna ke stažení nebo obrázek Parník zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.