Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlík farmář (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlík farmář. Stahujte klipart Smajlík farmář v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík farmář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Roland Janssen / roland81

Tento obrázek s názvem (Smajlík farmář) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Smajlík farmář je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno Z ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jim Morrison ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pobřeží slonoviny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík farmář, download, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, klipart, obrázek, Smajlík farmář, free, vektor, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, eshop, škola, profilovka, seminární práce, dokument, plakáty, časopis, office, blog, openOffice, word, dokumenty, avatar, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Mečoun zdarma, vektorový obrázek Mig-15 ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Krucifix ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.