Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík farmář, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smajlík farmář. Vektorová ilustrace Smajlík farmář je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík farmář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Roland Janssen / roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík farmář se nachází v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šachy ke stažení Podívejte se i na klipart Zákaz psů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kukuřice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Smajlík farmář, ke stáhnutí, Smajlík farmář, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, download, free, zdarma, obrázek, cliparts, kliparty, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: web, časopis, dokumenty, fotokniha, dokument, kalendář, webové stránky, Twitter, plakát, škola, seminární práce, profil, pozvánky, profilovka, inkscape, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Chmel ke stažení, ilustrace SVG ke stáhnutí nebo vektor Thomas Alva Edison zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.