Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík farmář, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík farmář. Kreslená ilustrace Smajlík farmář je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík farmář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Roland Janssen / roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík farmář je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mobilní telefon zdarma Podívejte se i na ilustrace Vysmátý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nekouřit ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, download, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, vektor, free, Smajlík farmář, grafika

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, Pinterest, blog, Adobe Illustrator , profil, Instagram, textové dokumenty, škola, články, pozvánky, web, Facebook, PowerPoint, Twitter, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Brýlatý smajlík zdarma, vektor Fialový stromeček ke stažení nebo obrázek Mikulášská čepice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.