Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík farmář (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Smajlík farmář. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík farmář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 720 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Roland Janssen / roland81

Sdílejte klipart nazvaný Smajlík farmář s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Smajlík farmář se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houkačka na kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Straka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Spojené Království ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektorový obrázek, Smajlík farmář, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, grafika, download, zdarma, ilustrační obrázek, Smajlíci, vektor, svg, Smajlík farmář

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, wordpress, časopis, Adobe Illustrator, Facebook, Pinterest, profil, seminární práce, web, textové dokumenty, plakáty, fotokniha, kalendář, dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Vánoční svíčky ke stáhnutí, vektorový obrázek Koště zdarma nebo vektorový obrázek Velikonoční dekorace zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.