Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžový drahokam, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Růžový drahokam. Klipart Růžový drahokam je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžový drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžový drahokam je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Aerobik ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pákový ovladač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zakletý princ ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, vektorový obrázek, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Láska, Růžový drahokam, ke stáhnutí, obrázek, download, Růžový drahokam, klipart, free

Doporučené použití klipartu: office, články, dokument, blog, Pinterest, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , profil, prezentace, textové dokumenty, Instagram, referáty, PowerPoint, pozvánky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace ODS ke stáhnutí, vektor Kapusta zdarma nebo obrázek Nůžky na živý plot ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.