Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžový drahokam. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžový drahokam nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Astro

Zaujal vás náš klipart Růžový drahokam? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Růžový drahokam se nachází v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční obálka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené olivy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tamburína zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Růžový drahokam, ilustrace, Růžový drahokam, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Láska, zdarma, ke stažení, svg, free, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: eshop, profilovka, články, etikety, webové stránky, video, Twitter, prezentace, Instagram, blog, památník, PowerPoint, dokumenty, Facebook, plakáty, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Absinth zdarma, obrázek Mapa USA ke stáhnutí nebo vektor Valentýn ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.