Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžový drahokam (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Růžový drahokam ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Růžový drahokam. Klipart Růžový drahokam je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Astro

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžový drahokam sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Růžový drahokam patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Britská policistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz spinnerů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oranžový stromeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektor, svg, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrace, Růžový drahokam, cliparts, download, ke stáhnutí, Růžový drahokam, Láska, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, referáty, etikety, corelDraw, inkscape, dokumenty, manuály, Twitter, openOffice, Pinterest, blog, PowerPoint, tiskoviny, diplomová práce, word, magazín, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Modrý vláček zdarma, klipart Halloweenské přáníčko ke stažení nebo klipart Vozíčkář ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.