Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžový drahokam, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růžový drahokam. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Růžový drahokam. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžový drahokam? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžový drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžový drahokam patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Maroka zdarma Podívejte se i na vektor Ježovka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební CD ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžový drahokam, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, klipart, Růžový drahokam, zdarma, svg, free, cliparts, download, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, referáty, PowerPoint, profil, dokument, word, web, Instagram, seminární práce, profilovka, Twitter, fotokniha, plakát, blog, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Korzet zdarma, obrázek Šašlik ke stažení nebo klipart Fotograf ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.