Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžový drahokam. Vektorový obrázek Růžový drahokam je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžový drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Astro

Sdílejte obrázek, klipart Růžový drahokam s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Růžový drahokam patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandolína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klíště zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Heroin ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, klipart, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, svg, kliparty, Láska, free, Růžový drahokam, Růžový drahokam, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, profil, profilovka, eshop, openOffice, PowerPoint, články, blog, dokument, Adobe Illustrator, škola, word, Facebook, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vítězný oblouk ke stáhnutí, vektor Mapa Peru zdarma nebo obrázek Květák zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.