Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Špatně, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Špatně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Špatně. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Špatně. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špatně zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Špatně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špatně ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1371
1280x1097
800x686
500x429
160x137

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 143 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Špatně se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pentagram ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Růžová květina zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Citron ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Špatně, free, svg, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, download, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Špatně

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, plakát, dokument, PowerPoint, škola, avatar, Adobe Illustrator , památník, seminární práce, word, office, časopis, pozvánky, Instagram, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Robin Hood ke stáhnutí, obrázek Valentýnské bonbony zdarma nebo klipart Německý voják ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.