Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Konev (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konev. Klipart Konev je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lukeb

Sdílejte klipart nazvaný Konev s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Konev je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Počítadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rychlovlak zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Jimmy Carter ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, zdarma, Konev, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, cliparts, free, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, kliparty, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, web, plakáty, video, avatar, Facebook, Adobe Illustrator, office, Instagram, články, plakát, památník, Pinterest, pozvánky, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Pirát bez nohy ke stáhnutí, obrázek Panda zdarma nebo vektor Bezpečnostní kamera zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.