Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Konev, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Konev. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konev nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konev je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor WWF soubor zdarma Podívejte se i na ilustrace Šachové figurky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Potkan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Konev, zdarma, ke stažení, kliparty, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, free, grafika, Nástroje, Konev, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, office, web, Instagram, word, blog, inkscape, památník, prezentace, fotokniha, Twitter, PowerPoint, pozvánky, avatar, referáty, Facebook

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Černý netopýr zdarma, vektor Les ke stažení nebo obrázek Iglů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.