Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Konev, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Konev. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konev nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Konev se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maki ke stažení Podívejte se i na vektor Adolf Hitler ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mango zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Nástroje, Konev, Konev, obrázek, svg, ke stáhnutí, download, grafika, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, časopis, památník, prezentace, Twitter, články, Instagram, seminární práce, word, dokument, pozvánky, profilovka, textové dokumenty, Facebook, škola, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor VW Scirocco ke stažení, obrázek Dětská lokomotiva ke stáhnutí nebo klipart Karafiát zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.