Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Konev, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Konev je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Konev je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konev? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Konev se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Injekční stříkačka ke stažení Podívejte se i na vektor Červené zelí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vražda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, Konev, download, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, free, klipart, Konev, Nástroje, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, profilovka, office, kalendář, inkscape, corelDraw, blog, profil, webové stránky, prezentace, plakáty, seminární práce, web, avatar, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Abstraktní strom ke stažení, obrázek Formule ke stáhnutí nebo klipart Fialový dárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.